בהתרגשות ושמחה ציינו יחד אתכם ההורים היום את סיום מסעות מחצית ב' ואת השנה שמסתיימת, אחר שבוע לא קל של עיצומים ושביתות, עקב המשבר הגדול בו מצויה מערכת החינוך.

שמחנו לפגוש שוב את הילדות והילדים ואתכם ההורים, להציג קצת ממה שעשינו במחצית האחרונה במסגרת מסעות הלמידה ובתהליכי הלמידה בביה"ס.

אנו שמחות ומודות על הוקרת התודה שלכם בייחוד למחנכ.ות ולצוות המקצועי. המילים הללו הם אלו שנותנות לנו את הכוחות להמשיך בעבודה המורכבת והחשובה בתקופה זו.

אני רוצה להודות מאוד לכל המחנכות והצוות המקצועי שנתרם אתמול והגיע, בזמן שביתה, לארגן את בית הספר והכיתות לקראת התערוכה. הילדות והילדים עמדו לנגד עיננו. כולנו יודעות ויודעים כי סיכום הולם ופרדה חשובים לא פחות מהדרך והתהליך המשותף שעברנו. וההרתמות הייתה מלאה. גאה מאוד בצוות המופלא של בית הספר ומורידה את הכובע על המחויבות וההשקעה ללא פשרות.

תודה מיוחדת לצוות מורות האומנות והמייקרס שלנו, גלי טל-יוסף וחבי קצ'לסקי, על תוצרי מסעות הלמידה והקמת התערוכה בכיתות ובמרחבים. תודה להגר לנקרי על הדגמים שיצרה שכבת ה' כחלק מהתוצר.

תודה מיוחדת לשגיא בלומברג על עיצוב הכרזות המרשימות עם שלבי מסע הלמידה שעמדו בכניסה לתערוכה ועיצוב לוגו החולצות שלנו.

אז מה הצגנו היום?

דיברנו על שלבי מסע הלמידה בכל הכיתות.
תוכלו לקרוא בהרחבה על שלבי המסעות כאן. ההסבר מלווה בסרטונים של ילדות וילדי בית הספר על כל שלב במסע.

הצגנו את תוצרי התערוכה שלנו:

שכבת א'– מסע מצלמה- תערוכה של צילומי הילדות והילדים מקרוב ומרחוק
שכבת ב'– מסע כוחות- כרטיס ברכה מואר עם הכוח האישי שבי ופנקס כוחות מסכם
שכבת ג'– מסע דבורה- הצגת תהליך הלמידה, עלון מסכם ובתי קינון לדבורים
שכבת ד'– מסע אני בסביבתי- הצגת תהליך שימור חורשת הנ"מ והפעילות המשותפת עם בתי הספר גליל ים, נוף ים וברנדיס כחלק מתהליך ה- each העירוני
שכבת ה'– הצגת ההמצאות אותם חקרו ודגם של ההמצאות החדשות עליהם חשבו
שכבת ו'– הציגה בפני ילדות וילדי שכבות ד'-ה' את מסיבת הסיום שנבנה כחלק ממסע הלמידה בנושא. המסיבה תתקיים ביום ראשון 26.6. בהצלחה!

נתראה במסעות הלמידה של תשפ"ג!

כל הורה, וילד או ילדה קיבלו עלון למלא יחד כחלק מתהליך הצגת הלמידה – POL.

תמונות מהתערוכה: